O Firmie


Q-Horse Software to polska firma oferująca od 2006 roku najwyższej jakości rozwiązania informatyczne. Dostarczamy profesjonalne systemy z zakresu IT, wspomagające pracę w każdym przedsiębiorstwie, zarówno w zakresie organizacji pracy, dokumentów, jak i pozostałych jej zasobów.

W naszej ofercie znajdują się gotowe systemy i programy informatyczne, projektowanie oraz instalacja sieci komputerowych, szkolenia z zakresu nowoczesnych technologii IT, kompleksowe doradztwo w dziedzinie informatycznej, a także wszechstronne usługi graficzne i DTP.

Wszystkie dostarczane przez nas rozwiązania informatyczne charakteryzują się najwyższą jakością oraz idealnym dopasowaniem do potrzeb końcowego użytkownika. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie powstawania, realizacji oraz wdrażania naszych produktów. Wszystkie projekty prowadzimy sumiennie od początku do końca, na każdym kroku bazując na rzetelnej komunikacji z klientem oraz stałej konfrontacji oczekiwań wraz z osiągniętym rezultatem.


Głównym celem Q-Horse Software jest sukces rynkowy klientów oraz ich stuprocentowa satysfakcja. Kierujemy się przede wszystkim wymogami użytkowników, dzięki czemu nasze produkty w pełni odzwierciedlają ich realne potrzeby.
Głównym atutem Q-Horse Software jest wiedza, pasja oraz doświadczenie, które nasza załoga potrafi skutecznie wykorzystać przy tworzeniu profesjonalnych systemów informatycznych.

Rozwiązania Q-Horse Software pozwalają każdej firmie osiągnąć wymierne korzyści oraz zrealizować zamierzone cele.


Razem z Q-Horse Software przeskoczysz konkurencję. Musisz tylko wykonać pierwszy ruch.
My już zajmiemy się resztą!


Zobacz, dla kogo pracowaliśmy