Wstęp
Q-Management
@-Handel
Q-Analiza
Q-Budżet
Q-Resource

Q-Analiza

System Q-Analiza to uniwersalne narzędzie pozwalające na swobodną analizę danych zawartych w systemie ERP (Comarch OPT!MA lub innych). Pozwala na analizowanie danych rzeczywistych z bazy danych oraz na drukowanie raportów.
Aplikacja może pracować w dwóch trybach. Wybór określonej wersji zależy od potrzeb, do samego przeprowadzania analiz i wyświetlania raportów wystarczy tylko jedna z dwóch wersji.

Aplikacja okienkowa.
Aplikacja stacjonarna zintegrowana z bazą danych systemu ERP. Pozwala na projektowanie analiz, wykresów oraz raportów. Projekty są zapisywane w bazie danych. Następnie można je wszystkie otwierać, filtrować, oraz eksportować do popularnych formatów (XLS, PDF, RTF, TXT, HTML).

Aplikacja webowa.
wersja WWW daje możliwość szybkiego dostępu do analiz i raportów z poziomu przeglądarki internetowej bez konieczności instalowania dodatkowego programu. Kolejną zaletą jest dostęp do analizowanych danych poza wewnętrzną siecią firmy bez konieczności udostępniania bazy danych. Jest również świetnym rozwiązanie dla firm gdzie wiele osób korzysta z już stworzonych analiz i raportów. Pozwala na eksportowanie do popularnych formatów (XLS, PDF, RTF, TXT, HTML).

Q-Analiza. Wersja PDF

Zobacz prezentację aplikacji - używanie i tworzenie analizy.

Zobacz prezentację aplikacji - tworzenie raportu.

Zobacz prezentację aplikacji - wersja www.